06.11. 2015 LETOS NAPOSLEDY NA FOTBAL

zapas.jpg

V neděli nastoupí Sapeláci ve Stáji ke svému letošnímu poslednímu mistrovskému utkání. Čeká nás předehrávka prvního jarního kola, nastoupíme proti záloze Velkého Meziříčí. V prvním kole jsme v Meziříčí remizovali 1-1, byli jsme sice lepším týmem, ale neuhlídali jsme jednu standartku a neproměnili řadu šancí. Náš soupeř se za půl roku působení v soutěži aklimatizoval, hraje technický a pohledný fotbal, takže bychom mohli být svědky pěkného utkání. V našem týmu bude sice  chybět řada opor, ale budeme věřit, že hráči kteří v dresu Sapeli  nastoupí se na hřišti maximálné vydají a svým výkonem a případným vítězstvím potvrdí skvělou sezónu našeho klubu.

Utkání řídí pánové Kůrka, Dvořák, Machač, delegátem svazu je pan Harvánek. Výkop zápasu je v tradičních 10.30.