24.06. 2016 DAVID VOTAVA TRENÉREM SAPELÁKŮ

12. července, kdy začíná letní příprava Sapeláků, přebírá tým nový hlavní trenér. Stal se jím šestačtyřicetiletý David Votava, bývalý hráč Luk nad Jihlavou, Bítovčic, Batelova a Jamné. Jeho dosavadní největší trenérskou štací bylo bezmála osmileté působení u "A" týmu Luk nad Jihlavou. Přejeme Davidovi ať se mu u nás líbí,ať mu skvěle šlape kabina a  ať se mu podaří držet Sapeláky v popředí tabulky krajského přeboru.

Další členové realizačního týmu zůstávají i nadále v plné permanenci. Druhým trenérem je i v další sezóně předseda klubu Jiří Babínek / 1966 /,pokračují i  asistent trenéra a vedoucí týmu v domácích utkáních  Petr Klíma / 1967 / a hlavní pořadatel  a vedoucí týmu na venkovních zápasech, kterým je manažer TJ Jan Komárek.

Fota členů realizačního týmu si můžete prohlédnout zde.

[file]