07.07. 2016 Změny v kádru Sapeláků - příchody 2. část

Další dvě nové tváře se objevují v kádru Sapeláků, jsou jimi dva útočníci. Prvním z nich je osmadvacetiletý Petr Mašek, jeho mateřským oddílem byl Sokol Bedřichov, z kterého poslední dvě sezóny hostoval v Lukách nad Jihlavou. V loňské "A" třídní sezóně vstřelil v dresu Luk 16 branek.

Druhým nově příchozím útočníkem je sedmadvacetiletý Michal Příhoda, jeho mateřským oddílem byl Sokol Stonařov, z kterého na podzim hostoval v "A" třídních Koutech, kde za půlsezónu vsítil 10 branek. Jaro již odehrál zpět ve Stonařově, kde v I. B. třídě skóroval 9x.

Vítáme oba hráče v našem klubu, přejeme jim, aby se jim u nás líbilo a samozřejmě i dařilo.

Velké poděkování patří vedení Sokola Bedřichov a Sokola Stonařov za vstřícné jednání a uvolnění jejich klíčových hráčů do našeho klubu.

Fota obou hráčů si můžete prohlédnout zde.

[file]