12.10. 2016 Pan Jindřich Procházka dovršil devadesátku

hlaseni.jpg

S mírným spožděním bychom chtěli připomenout "devadesátku" vyjímečného člověka - pana Jindřicha Procházky. I přes svůj velmi složitý životní osud dokázal uskutečnit všechny svoje plány, i v době pokročilejšího věku byl vždy neuvěřitelně vitální a každé setkání s ním nesmírně obohacovalo. Když jsme se na sklonku roku 1995 s panem Procházkou poprvé setkali, počala spolupráce firmy Sapeli  a  naší tělovýchovné jednoty. Od 1.1. 1996 hrajeme pod hlavičkou firmy SAPELI a je tomu tak i dnes po dvaceti letech. Pan Procházka mezi nás rád jezdil, pravidelně navštěvoval naše turnaje SAPELI CUPY i další sportovní akce. Velmi rád sledoval doprovodné letecké akce na stadioně ve Stáji.Ještě v 87 letech navštívil naše utkání.Před dvěma lety  musel ze zdravotních důvodů odejít z Polné a tak bychom mu chtěli i touto formou znovu poděkovat, za vše co pro náš fotbalový klub udělal a zvláště za to, že i v dnešní složité době jsme mohli spolupracovat s člověkem takových morálních a profesních chvalit. S člověkem, na jehož slovo se dalo vždy spolehnout.

Zde přetiskujeme článek z Polenského zpravodaje věnovaný panu Jindřichu Procházkovi.

[file]