14.12. 2016 ORANŽOVÍ - MODŘÍ 14 - 7 / 1-2, 5-3,8-2 / SN 3-4

Vzhledem k neúčasti řady opor týmu "LEGEND SAPELI " / T.Reitermana, P.Klímy, P.Horského, P.Krpálka atd./ byli tentokráte hráči rozděleni do "ORANŽOVÉHO a MODRÉHO" mužstva. V první třetině jasně dominovali MODŘÍ, uzamkli soupeře v jeho obranném pásmu a nebýt výtečného výkonu gólmana Pavla Křesťana, tak mohlo být již po první třetině jasno o vítězi. V poměrně vyrovnané druhé třetině již začali vystrkovat růžky i hráči v ORANŽOVÝCH dresech a nakonec šli do třetí třetiny s malým náskokem. Třetí dějství pak bylo zcela překvapivě v jasné režii ORANŽOVÝCH, kteří svého soupeře doslova deklasovali. Malou útěchou pro MODRÉ je potom vítězství na samostatné nájezdy / každý hráč jel nájezd / 4-3.

Ve včerejším duelu vstřelili po třech brankách Kuba Lokvenc a Kája Špendlíček, Po dvou gólech vstřelili Ondra Lapeš, David Padrnos a Kuba Jančí.

První hvězdou večera byl vyhlášen Kuba Lokvenc - 6 kanadských bodů / 3+3 /, druhou hvězdou večera byl vyhlášeni  David Padrnos - 5 kanadských bodů / 2+3 / a Kuba Jančí také 5 kanadských bodů / 2+3 /. Třetí hvězdou večera byl vyhlášen gólman Pavel Křesťan.

Po skončení utkání následovaly nájezdy všech hráčů. Za ORANŽOVÉ proměnili Milan Špendlíček, Jakub Lokvenc a Jiří Babínek st., za MODRÉ Roman Jančí, Roman Hošek a Jakub Jančí. Posledně jmenovaný potom v desáté sérii nájezdový rozstřel rozhodl.

Góly "ORANŽOVÝCH":

Špendlíček K. / Špendlíček M. /, Lokvenc / Padrnos, Slezák /, Padrnos / Špendlíček K.,Křesťan /, Špendlíček K. / samostatný únik /,Špendlíček M. / samostatný únik + zadovka /, Toman / Lokvenc /, Lokvenc / Toman, Špendlíček M. /, Lapeš / Padrnos /, Špendlíček K. / samostatný únik /, Lapeš / Lokvenc /, Lokvenc / Padrnos /, Slezák / Lokvenc /, Špendlíček M. / Babínek /, Padrnos / samostatný únik /.

Góly "MODRÝCH":

Boháček / Jančí J., Jančí R. /, Jančí J. / Jančí T. /, Wasserbauer / Hošek /, Jančí R. / samostatná akce /, Hošek / Jančí J./, Wasserbauer / série 6 ! dorážek /, Jančí J. / Wasserbauer /.

Sestava "ORANŽOVÝCH":

Gólman Pavel Křesťan - obránci Robert Černý, Ondřej Lapeš, David Toman, útočníci    Milan Špendlíček - Jiří Babínek st.- Lukáš Slezák, Špendlíček Karel - David Padrnos - Jakub Lokvenc.

Sestava "MODRÝCH":

Gólman Ivan Kliment - obránci Štěpán Wasserbauer, Roman Jančí, Karel Kittler, útočníci  Martin Boháček - Roman Hošek - Luboš Rychtecký, Tomáš Jančí - Jakub Jančí.

Foto z utkání si můžete prohlédnout zde.