04.01. 2017 ORANŽOVÍ - MODŘÍ 15 - 7 / 3-2, 6-4,6-1 /

Úvod utkání patřil jednoznačně mladým borcům v MODRÉM, jejich mnohem starší, ale také zkušenější soupeř v ORANŽOVÉM brzy prohrával o dvě branky a byl neustále pod tlakem. Až v průběhu první třetiny nastoupily dvě opory ORANŽOVÝCH Milan Špendlíček a Tomáš Reiterman a na výkonu jejich týmu to bylo pochopitelně znát. ORANŽOVÍ se dostali do hry a ještě do konce třetiny dokázali otočit stav skóre na 3-2.

Druhá třetina byla mírně v režii ORANŽOVÝCH, gólman MODRÝCH Pavel Křesťan však přiváděl střelce ORANŽOVÉHO týmu k zoufalství, zvlášť Milan Špendlíček si na něm často "vylámal zuby". Ale i na druhé straně, v brance ORANŽOVÝCH, čaroval Ivan Kliment a tak to měli střelci na obou stranách těžké. Přesto byl po dvou třetinách stav 9-6 a ve třetí třetině se čekal tuhý boj.

Jakým překvapením však byl jednoznačný průběh třetí třetiny, kterou vyhráli ORANŽOVÍ  vysoko 6-1, což úplně zkreslilo vyrovnané utkání.

K vidění samořejmě byly skvělé individuální výkony. Osm kanadských bodů Libora Bratršovského / 2 góly + 6 asistencí /, sedm kanadských bodů Kuby Lokvence / 5 gólů + 2 asistence / a Petra Klímy / 3 góly + 4 asistence /. čtyři kanadské body Roberta Černého / 1 gól + 3 asistence / a Petra Navrátila / 0 gólů + 4 asistence /.

Nesmíme zapomenout ani na první gól debutanta Michala Fejta a tradičně výborné výkony řady dalších hráčů.

První hvězdou utkání byl vyhlášen Libor Bratršovský, druhou hvězdou utkání byl vyhlášen Kuba Lokvenc a třetí hvězdou utkání byl vyhlášen Petr Klíma.

Obdiv jistě zaslouží výkon a výdrž Milana Špendlíčka. Třiačtyřicetiletá ikona Sapeláků odehrála v nové hale celé utkání za Sokol Puklice v rámci Jihlavské amatérské ligy, po skončení zápasu Milda přešel do hlavní haly, přehodil pouze dres a odehrál ještě další celé utkání!