25.01. 2017 ORANŽOVÍ - MODŘÍ 13 - 11 / 3-2, 8-1, 2-8 /

V minulém utkání bylo k dispozici osmadvacet borců, tentokrát přišlo dvaadvacet omluvenek a nebýt šestice obětavců / jmenovitě Ondry Lapeše, Honzy Nováka, Jardy Cecha, Lukáše Nikodýma, Michala Šimra Mirka Flesara/, tak bychom museli utkání zrušit. Samotný zápas se velmi dobře vyvíjel pro Sapeláky hrající  v ORANŽOVÝCH dresech, kteří si po dvou třetinách vytvořili až osmibrankový náskok. V posledním dějství však ORANŽOVÍ zcela vypadli z role, třetinu prohráli 2-8 a horko těžko uhájili vítězství, které až v samotném závěru pečetil výstavním gólem Michal Fejt.

Z individuálních výkonů zaujali zejména tři čtyřgólový střelci - David Padrnos, Michal Fejt a Jiří Cech. Nejlepším bruslařem byl Jan Novák. Nejlepším hráčem byl moribundusem stíhaný Milan Špendlíček.

První hvězdou utkání byli vyhlášeni David Padrnos / 4 góly + 3 asistence / a Jiří Cech / 4 góly + 3 asistence /.

Druhou hvězdou utkání byl vyhlášen Michal Fejt / 4 góly /.

Třetí hvězdou utkání byli vyhlášeni  Milan Špendlíček / 1 gól + 2 asistence / a Honza Novák / 1 gól + 2 asistence /.