18.04. 2017 SAPELÁCI A "BOREC NA KONEC"

V úterý 11.4. odvysílala TV NOVA v televizních novinách ve sportovní relaci  "BOREC NA KONEC" festival neproměněných šancí Sapeláků v utkání s Humpolcem. Tento sestřih měl velký úspěch nejen prostřednictvím televize, ale i sociálních sítí. I přes spoustu promarněných  možností nám oblíbená sporťačka Inna Puhajková udělila PALEC NAHORU!

Byl to již třetí PALEC NAHORU v této relaci pro náš tým. V minulém období uspěly jednak nůžky Luboše Rychteckého a jednak gól z poloviny hřiště jehož autorem byl Filip Dvořáček.

Když už jsme u prezentace našeho klubu na televizních kanálech, tak nesmíme zapomenout na veřejnoprávní ČT1, kde jsme byli v poslední době odvysíláni dvakrát. Jednak to byl rozhovor s ikonou našeho klubu Milanem Špendlíčkem a jednou rozhovor s předsedou klubu Jiřím Babínkem.

Celý pořad "BOREC NA KONEC" můžete shlédnout zde.