10.05. 2017 SAPELI POLNÁ - TJ NOVÁ VES 1 - 3 /0-3/

V semifinále JEŽEK CUPU se střetli "staří známí". Sapeláci vstoupili do utkání velmi vlažně, bezstarostně, nezodpovědně a bezkrevně a novovestští oplývali chutí, pohybem, nasazením a tak se skóre zcela zaslouženě měnilo v jejich prospěch. Do poločasu jsme prohrávali o tři branky a náš tým na hřišti prakticky neexistoval. V druhé půli jsme se zlepšili a tak celkové skóre ještě ujde. Každopádně vítězství hostů je zcela zasloužené a my jim přejeme úspěch ve finale JEŽEK CUPU.

góly: 85. Jakub Szabó - 17.Ondřej Šandera, 35.Jan Šandera, 45.Lukáš Komínek

sudí: pánové Jakub Voneš, Jan Nápravník, Daniel Hanzl, žk: 1-1 / Tomáš Reiterman - Jaroslav Havlík/, bez vyloučených. 20 diváků.

Sestava: Koubek - Kovář, Reiterman, Barák, Boháček - Macko /46.Matějíček/, Fišer, Navrátil, Dvořáček - Příhoda /64.Herink/, Špendlíček /46.Szabó/.