04.06. 2019 ZÍTRA SLAVÍ NAROZENINY PAVEL KRPÁLEK - 45 LET

Zítra  slaví pětačtyřicátiny dlouholetý výborný gólman Sapeláků a člen elitní IX.sapelácké jedenáctky historie Pavel Krpálek. Krpi přišel do našeho klubu v lednu 2002 a dlouhá léta v něm velmi úspěšně působil - vlastně působí dodnes.Pavel je skvělý, charakterní kluk, všestranný sportovec.Stále chytá za starou gardu Sapeli a  nadále se účastní řady dalších aktivit naší TJ - hokejů, tenisů, atd. Dokonce momentálně od jara aktivně púsobí v brodském Pohledu, kde před ním hraje stopera jeho bratr Mirek. I on v minulosti hájil barvy našeho klubu. Na cca třiceti fografiích si můžeme připomenout legendárního "Olího".

PŘEJEME KRPIMU VŠE NEJLEPŠÍ, HODNĚ ZDRAVÍ, ŠTĚSTÍ A OSOBNÍ SPOKOJENOSTI a SAMOZŘEJMĚ STÁLE VÝTEČNÉ VÝKONY NA FOTBALOVÉM TRÁVNÍKU.

[file]