03.08. 2017 Brankářská legenda Petr Koubek se vrací mezi tyče

Dobrá zpráva pro náš tým přichází tři dny před zahájením nového soutěžního ročníku krajského přeboru. Po dlouhém dvouměsíčním hledání kvalitního gólmana, při kterém proběhla spousta jednání, bohužel neúspěšných, jsme se nakonec dočkali "vysvobození". Pomoci svému klubu v krizové situaci  se rozhodla brankářská legenda Sapeláků Petr Koubek. Sedmatřicetiletý KOUBAS hájil velmi úspěšně svatyni našeho klubu celých sedm let a před loňskou sezónou přerušil činnost. Jsme moc rádi, že dvířka zpět na fotbalový trávník zůstala pootevřená a že se nejhezčí gólman soutěže znovu objeví v sapeláckém dresu. Jistě spolu s dalším velezkušeným gólmanem  Ivanem Rezničenkem vytvoří velmi kvalitní brankářskou dvojici.

TOŽ PEŤO, VÍTEJ ZPĚT!!!

Foto Petra Koubka si můžete prohlédnout zde.

[file]