06.01. 2018 III. ROČNÍK SAPELI OPEN TENIS CUPU OVLÁDLI REITRI S KLÍMÁČEM

Tennis.png

III.Ročník SAPELI OPEN TENIS CUPU je již minulostí. Sedmihodinová bitva na třech kurtech jihlavského TENISCENTRA  přinesla spoustu kvalitních utkání, ale také mnoho zábavy.Řada borců si sáhla až na dno sil, nezřídka byly k vidění i velmi obětavé zákroky. Do soutěže zasáhlo celkem 25 borců / jeden tým startoval se třemi hráči /.

Hrací systém - 2 skupiny po šesti, první dva postupují do semifinále, ostatní potom hrají o konečná umístění.

Tabulka skupiny "A":

1. Jiří Babínek st. - Pavel Krpálek

2. Petr Barák - Marek Zamazal

3. Milan Špendlíček - Kamil Wondrák

4. Petr Kozojed - Robert Černý - Petr Mašek

5. Petr Takács - Libor Bratršovský

6. Lukáš Slezák - David Padrnos

Tabulka skupiny "B":

1. Tomáš Reiterman - Petr Klíma

2. Petr Koubek - Luboš  Rychtecký

3. Jiří Listopad - Ondřej Lapeš

4. Jakub Szabó - Martin Boháček

5. Ivan Rezničenko - Míla Brabec

6. Petr Horský - Jiří Babínek ml.

SEMIFINÁLE:

Tomáš Reiterman , Petr Klíma - Marek Zamazal, Petr Barák  6 - 1

Jiří Babínek st., Pavel Krpálek - Petr Koubek, Luboš Rychtecký 2 - 6

FINÁLE:

Tomáš Reiterman, Petr Klíma - Petr Koubek, Luboš Rychtecký  6 - 3

o 3.místo

Jiří Babínek st., Pavel Krpálek - Marek Zamazal, Petr Barák   6 - 5

o 5.místo

Jiří Listopad, Ondřej Lapeš - Milan Špendlíček, Kamil Wondrák  6 - 2

o 7.místo

Jakub Szabó, Martin Boháček - Petr Mašek, Petr Kozojed  5 - 6

o 9.místo

Ivan Rezničenko,Míla Brabec - Petr Takács, Libor Bratršovský  6 - 4

o 11.místo

Petr Horský, Jiří Babínek ml. - Lukáš Slezák, David Padrnos  6 - 0

Zaslouženého vítězství bez ztráty "kytičky" dosáhla dvojice Tomáš Reiterman, Petr Klíma. Ve výborném světle se představili Petr Koubek s Lubošem Rychteckým a brali druhou příčku. Třetí nakonec skončili zcela vyčerpaní Jiří Babínek st. s Pavlem Krpálkem, kteří v tie-breaku těsně vyhráli nad velmi dobře hrajícími Petrem Barákem s Márou Zamazalem.

Pátí skončili Jirka Listopad s Ondrou Lapešem a svoje umístění si pochvalovali. Stejně tak Milan Špendlíček s Kamilem Wondrákem. Druhou polovinu výsledkové listiny začínají sedmým místem Kuba Szabó s Martinem Boháčkem, kteří vypadali zpočátku jako "černý kůň" turnaje. Osmá skončila trojice - Petr Kozojed, Robert Černý a Petr Mašek, tento tým má velký potenciál, který však nedokázal zhodnotit. Devátí skončili a zápas od zápasu se lepšili Ivan Rezničenko s Mílou Brabcem. Až na desátou příčku se propadli Petr Takács s Liborem Bratršovským, což bylo spolu s jedenáctým místem dvojice Petr Horský a Jiří Babínek ml. největší zklamání turnaje. Vůbec se nedařilo týmu Lukáše Slezáka a Davida Padrnose, kteří obsadili dvanáctou pozici.

[file]