12.06. 2018 DRUHÝ MUŠKETÝR - STOPER PETR TRŽIL - 44 let - 14 LET V SAPELI

Druhým z plejerů, který bude v sobotu končit bohatou sportovní kariéru je stoper Petr Tržil. Bezmála pětačtyřicetiletý hráč začínal s fotbalem v Jihlavě ve Spartaku PSJ Jihlava se kterým dokonce postoupil v ročníku 1999/2000 do druhé ligy /již pod názvem FC Vysočina Jihlava/.Po krátkém působení v Humpolci, Čáslavi a Pelhřimově zakotvil od 6.srpna 2004 u Sapeláků a jeho výkony po celých čtrnáct sezón byly exkluzivní.Vždy byl na utkání skvěle připraven, byl hráčem s dlouhodobě vyrovnanou výkonností. Závěrečný půlrok byl pro něj a jeho rodinu nesmírně těžký,přesto dokázal být na hřišti velmi platný. Vše nasvědčuje tomu, že i po skončení dlouhé hráčské kariéry bude v klubu nadále pokračovat, ale to už bude v jiné pozici, na kterou se již v průběhu jara postupně připravoval.

PEŤOVI PATŘÍ VELKÉ PODĚKOVÁNÍ ZA VÝTEČNÉ VÝKONY V NAŠEM KLUBU, ZA JEHO PERFEKTNÍ PŘÍSTUP K TRÉNINKU, UTKÁNÍM I ŽIVOTOSPRÁVĚ!

FOTOGRAFIE PETRA TRŽILA SI MŮŽETE PROHLÉDNOUT ZDE.

[file]