21.06. 2018 SAPELÁCI SE LOUČILI S MATADORY

Jak jsme již před utkáním s Košeticemi avizovali,čtyřlístek velezkušených plejerů Petr Koubek, Tomáš Reiterman, Petr Tržil a Milan Špendlíček v něm odehráli pravděpodobně poslední společné mistrovské utkání v dresu Sapeláků. Tyto čtyři legendy odehrály dohromady za náš klub 59 let!! Tito hráči se podíleli  na největších úspěších Sapeláků, mezi které bezesporu patří deset sezón v krajském přeboru, z toho dokonce jedno třetí místo, jedno čtvrté a dvě pátá místa. Všichni věříme, že se tito borci ještě čas od času v našem dresu objeví a svým bezesporu skvělým fotbalovým kumštem našemu týmu pomohou.

KAŽDOPÁDNĚ OBĚMA  PETRŮM, TOMÁŠOVI A  MILANOVI MOC DĚKUJEME ZA SKVĚLÉ VÝKONY A NÁDHERNÁ LÉTA PROŽITÁ V KAMARÁDSTVÍ!!!

Zde přetiskujeme článek ze včerejšího Deníku.