29.06. 2018 PETR KOZOJED A MICHAL PŘÍHODA SE VRACEJÍ DO STONAŘOVA

Sapeláci budou v nové sezóně postrádat i útočné duo Petr Kozojed - Michal Příhoda. Petr Kozojed má za sebou výtečnou sezónu, ve které dokázal nastřílet deset mistrovských gólů. Michal Příhoda se po roční anglické misi vrácí do našich soutěží. Oba borci byli vzhledem k postupu svého mateřského klubu Sokola Stonařov do I.B. třídy  povoláni zpět domů, s tím, že budoucí pokračování u Sapeláků není do budoucna vyloučeno, záleží na tom, jak se bude stonařovským v nové soutěži dařit.

Každopádně děkujeme Peťovi a Michalovi za předvedené výkony a poctivý přístup a věříme, že se v našich barvách ještě /brzy/ objevíte! Děkujeme i panu Zdeňku Štanclovi a vedení Sokola Stonařov za uvolnění obou hráčů do našeho klubu.

Foto Petra Kozojeda a Michala Příhody si můžete prohlédnout zde.

[file]