24.09. 2018 ZMĚNA TRENÉRA SAPELÁKŮ

Po utkání v Ledči rezignoval na pozici trenéra Sapeláků předseda klubu Jiří Babínek. Od utkání s Novou Vsí koučuje naše fotbalisty pan Milan Klimeš z Nadějova. Dlouholetý hráč Nadějova ,v minulosti trénoval v Jamné a Lukách nad Jihlavou, kde od letošní sezóny znovu úspěšně působí.

Milan Klimeš je dlouholetým příznivcem našeho klubu, je členem výkonného výboru klubu a podporuje nás finančně. Nebyly mu lhostejné současné výsledky našeho celku a přestože je mimořádně pracovně vytížen a trénuje současně v Lukách / kde samozřejmě projednal působení u nás/ podal nám pomocnou ruku. Všichni věříme, že je to začátek zlepšených výkonů a výsledků našeho celku a velmi si vážíme Milanova rozhodnutí pomoci a děkujeme za něj. Jeho asistentem bude Petr Tržil, vedoucím týmu Jiří Babínek.

Foto Milana Klimeše si můžete prohlédnout zde.