06.06. 2019 V neděli jedeme do Pelhřimova

zapas.jpg

Na Sapeláky čeká předposlední utkání letošního soutěžního ročníku a po pravdě , už by bylo lepší, aby byl konec. Marodka již dosáhla magických rozměrů, trenéři nemají k dispozici celkem osm hráčů. Velké poděkování patří bývalým plejerům, kteří ochotně vypomáhají svému klubu dohrát tento soutěžní ročník. Je velká škoda, že se nám tým cca v posledních šesti kolech takto "rozsypal", mohli jsme si zápasy úplně jinak užít.

Nicméně nyní nás čeká FK Pelhřimov, tým s vynikající současnou formou /naposledy výhra v Přibyslavi 2-4/ a s velkou reálnou možností postupu do divize. O d našich hráčů čekáme kvalitní, zodpovědný výkon, nehrají pod žádným tlakem a mohou si sehrát  zápas s velmi kvalitním soupeřem.

Utkání začíná v neděli v 16.30, řídí ho Luboš Rygl, jeho asistenty jsou Jan Dvořák a Petr Jonáš. Delegátem svazu je Luboš Vaněk.

ODJEZD Z JIHLAVY OD COOPU NA RANTÍŘOVSKÉ JE VE 14.30.

[file]