08.08. 2019 O víkendu startuje krajský přebor, začínáme na Bedřichově.

zapas.jpg

O víkendu se roztáčí  prvním kolem nový soutěžní ročník  krajských soutěží 2019/2020. Po mnoha letech v něm bude mít Jihlavsko dva zástupce, Sapeláky v této soutěži doplnil vítěz I.A. třídy Sokol Bedřichov. Paradoxně se oba týmy střetnou již v prvním kole. Oba celky preferují technický fotbal, tudíž by to mělo být pěkné utkání s dobrou diváckou kulisou. Zápas přinese i některé zajímavosti, např. za bedřichovský Sokol nastoupí dlouholetý hráč našeho klubu Marek Zamazal, náš kapitán Filip Dvořáček nastoupí proti bráchovi Lukášovi, špílmachr Bedřichova David Lacina krátce působil i v našem klubu atd.

Sapeláci budou mít minimálně dvě absence, na dovolené je Kuba Benáček, v rekonvalescenci Míla Brabec.

Utkání se hraje v neděli 11.8. v 16.30, sraz našich hráčů na hřišti Sokola je v 15.30. Utkání řídí trio arbitrů Jakub Voneš - Pavel Rosický, Milan Šimek. Delegátem svazu je Luboš Vaněk.