25.04. 2020 ANKETA DENÍKU - HLASOVÁNÍ O NEJKREATIVNĚJŠÍ ZÁLOŽNÍKY KRAJSKÉHO PŘEBORU

Vzhledem k tomu, že se nehrají soutěže, zbývá prostor pro různé ankety. Deník vyhlásil anketu o nejlepší jedenáctku krajského přeboru Vysočiny - tj. za posledních sedmnáct let.

V pátečním vydání došlo k vyhlášení nejlepších jedenácti záložníků, z nichž budou hlasujícími vybráni čtyři, kteří budou zařazeni do nejlepší jedenáctky.

Mezi jedenácti vybranými, máme i své "želízko v ohni". Je jím legendární Milan Špendlíček, největší ikona našeho klubu. Je velká čest pro něj i pro náš klub, že byl vybrán.

Kdo by mu chtěl poslat hlas, tak na www.denik.cz, dále klikněte na mapku vysočiny, sport a tam si najděte článek HLEDÁME NEJVÍCE KREATIVNÍ ZÁLOŽNÍKY PŘEBORU.HLASUJTE V ANKETĚ DENÍKU. A pod článkem můžete hlasovat.

Zde si můžete článek přečíst.

[file]