23.09. 2020 V sobotu hrajeme na Bedřichově

zapas.jpg

Dlouhá léta byli Sapeláci jediným jihlavským týmem v krajském přeboru. Od loňského roku máme v přeboru "parťáky" - fotbalisty bedřichovského Sokola. A právě střetnutí obou jihlavských týmů je na programu nadcházejícího osmého kola krajského přeboru. Pro oba týmy je to velmi důležité utkání, neboť se pohybují v suterénu tabulky. Jak Sapeláci, tak Sokol v minulém utkání remizovali, polenští s Novou Vsí doma 2-2, bedřichovští 1-1 v Ledči. Sapeláky čeká tak jako v každém kole velké lepení sestavy, přesto chtějí v Jihlavě uspět.

Střetnutí se hraje v sobotu v 15.30, sraz na Bedřichově je ve 14.30. Nominováni jsou tito rozhodčí: Jan Fotr - Zdeněk Šrámek a Petr Beseda. Delegátem svazu je předseda komise rozhodčích KFS Vysočina Josef Bajer.