06.11. 2021 SAPELI POLNÁ - KOVOFINIŠ LEDEČ NAD SÁZAVOU 1 - 1 /1-0/

Poslední utkání podzimu se Sapelákům příliš nepovedlo. Vliv na tom měla jednak řada absencí,jednak celkem tučný bodový zisk na jejich kontě a částečně nás ukolébalo i vítězství v minulém kole na půdě našeho dnešního soupeře.Dnes bylo velmi těžké náš tým motivovat. Ledečtí byli důraznější, pohyblivější a aktivnější. I přesto šli do vedení Sapeláci. V 19. minutě připravil Dominik Skotar palebnou pozici pro Adama Průchu a ten bombou propálil gólmana Bezděka 1-0. Tentýž hráč mohl vedení navýšit, ale zcela osamocený před soupeřovou brankou ve 100% šanci těsně minul. Vyrovnat mohli i hosté, ale z pěti metrů přestřelili naši branku.

V druhé půli se občas hry nezměnil, hosté byli stále akktivnější, ale vyložené šance si paradoxně vytvářeli více domáci hráči. Bohužel Dominik Skotar se neprosadil při dvou únicích, Adama Průchu vychytal gólman Bezděk. Neujala se ani hlavička Ondry Košíka, Petra Baráka zastavil praporek asistenta. Gólem neskončil ani krásný slalom Patrika Fišera. Když se netrefili podruhé domácí, přišel trest a udeřilo na druhé straně. Dvakrát zachránili situaci gólman Tomáš Pokorný spolu s obránci, v 87. minutě již byli na dorážku Bačkovského krátcí 1-1. Utkání tak zřejmě skončilo spravedlivou remizou. Hosté byli aktivnější, Sapeláci měli více šancí.

Naši hráči dnes nepředvedli dobrý výkon. Chyběla nám řada hráčů (např.Jiří Mužík, Honza Vacek, Štěpán Bambula, Jakub Szabó), další hráči nastoupili se zdravotními indispozicemi. Nehráli jsme dobře a více jak bod jsme si dnes nezasloužili. Nejlepšími našimi hráči dnes byli Martin Boháček, Patrik Fišer a Ondra Košík.

Góly: 19. Adam Průcha - 87. Jakub Bačkovský.

Rozhodčí:  Pavel Rosický - Ondřej Landsman a Ondřej Terber. ŽK: 0-1, bez vyloučení. 30 diváků. Delegát KFS Vysočina mgr. Jaroslav Petřivý.

Pokorný - Šimek, Košík, Brabec, Boháček - Mikeš /73. Přibyl/, Fišer, Procházka, Dvořáček - Skotar /66. Barák/, Průcha.