14.04. 2024 FŠ Třebíč - SAPELI Polná 2:0 (0:0)

První půle zápasu s FŠ Třebíč nabídla herní převahu domácích, ale ani jeden z týmů si žádnou vyloženou šanci nepřipravil. Klíčová chvíle přišla deset minut po změně stran, když jsme velmi špatně bránili rohový kop a domácí toho dokázali využít. Další rána pro nás přišla o 3 minuty později, když se z brejku trefil Hobza. Zbytek zápasu už žádné větší šance nepřinesl a tak z Třebíče odjíždíme bez bodu. Domácí si i přes velké držení míče dokázala vytvořit minimum šancí, o to víc nás dnešní prohra mrzí. Výsledek ale lze označit za spravedlivý.

Rozhodčí utkání byli pánové Machát Oldřich, Rosický Pavel, Chromý Karel. Delegátem svazu byl pan Šoustar Jaroslav.

Sestava SAPELI:

Pokorný - Dvořáček, Vícha (K), Urbánek, Vařejka - Hojsák (66' Brabec), Lampíř, Mužík, Šimek (70' Fišer) - Vácha, Sedláček