21.04. 2024 SAPELI POLNÁ - Žďas Žďár nad Sázavou B 3:0 (3:0)

Do zápasu proti rezervě Žďáru nad Sázavou jsme vstoupili tak, jak jsme chtěli. Hráli jsme aktivně a brzy se dočkali úvodní branky, když se ve 4. minutě trefil zpoza vápna Filip Bačkovský. Naše aktivita neopadala a v 15. minutě to bylo již 2:0 - po centru Filipa Bačkovského míří přesně hlavou Tomáš Sedláček. Ve 34. minutě opět Tomáš Sedláček navyšuje na konečných 3:0, když uklízí do prázdné brány z levé strany. Druhý poločas se už jen dohrával. Hosté začali přebírat iniciativu, ale když jedinou velkou šanci hostí zlikvidoval skvělým reflexivním zákrokem Marek Čejka, bylo rozhodnuto. V závěru ještě mohli navýšit skóre Tomášové Vařejka a Sedláček, ani jeden však nebyl úspěšný.

Góly: 15. a 37. Tomáš Sedláček, 4. Filip Bačkovský.

Sudí: Jaroslav Nebola - Jiří Beneš, Lukáš Uhlíř.  ŽK: 1:3, bez vyloučených. Delegátem KFS Vysočina byl Luboš Vaněk. 50 diváků.

Sestava SAPELI:  Čejka - Šimek, Vícha, Urbánek, Dvořáček - Vařejka, Brabec (69' Matějíček T.), Mužík, Bačkovský - Sedláček, Vácha (46' Kozojed)