05.05. 2024 SAPELI POLNÁ - FC Chotěboř 0:2 (0:2)

Do zápasu proti Chotěboři jsme oproti vítěznému duelu na Vrchovině vstoupili s pěti vynucenými změnami v základní sestavě a hlavně na začátku zápasu to bylo na hřišti znát. Hosté si od první minuty vytvořili územní převahu, kterou přetavili ve dvě branky Dvořáka. Poté se hra více vyrovnala a také Sapeláci měli šance na snížení, ale dvě velké příležitosti zůstaly nevyužity. Druhý poločas už tolik fotbalové krásy nenabídl. Chotěboř pozorně bránila a nepouštěla nás do výraznějších šancí. Hosté se tak po zásluze dočasně posunují do čela tabulky, pro nás se jedná o druhou domácí porážku v sezóně

Góly: 10. a  17. Dvořák Luboš.

Sudí: Kylar Roman - Kříž Jan a  Beneš Tomáš. ŽK: 0:0, bez vyloučených. Delegát KFS Vysočina Zdeněk Dobrovolný. 60 diváků.

Pokorný - Šimek, Lampíř, Vícha, Bambula - Vařejka, Brabec /46. Hojsák/, Mužík, Bačkovský - Sedláček /54. Matějíček T./, Čekal /87. Matějíček P./.