01.05. 2015 AC BÁBUS KLUB VÍTĚZEM MASTERS HB CUPU

V havlíčkobrodské víceúčelové sportovní hale se dnes konal první ročník veteránského fotbalového turnaje - MASTERS HB CUP. Mezi šesticí pozvaných týmů nechyběl ani náš AC BÁBUS KLUB, tým sestavený z kamarádů, současných či bývalých hráčů polenských klubů SAPELI a SLAVOJE. Pět týmů bylo veteránských, šestým byli RAFANI - mladý tým z Brodu.

V prvním utkání se nám ještě nedařilo střelecky, ale v dalších zápasech se již síť za soupeřovými brankáři rozvlnila vícekrát.Všichni naši hráči si s chutí zahráli, popovídali, zavzpomínali.Třešničkou na dortu bylo vítězství v turnaji, nutno podotknout že zasloužené.

Výsledky AC BÁBUS KLUBU:

AC BÁBUS KLUB - Světlá   1 -1

AC BÁBUS KLUB - SK Přibyslav   6 - 2

AC BÁBUS KLUB - Slovan Havlíčkův Brod   4 - 0

AC BÁBUS KLUB - Rafani Havlíčkův Brod    3 - 0

AC BÁBUS KLUB - SK Skuteč   4 - 3

CELKOVÉ POŘADÍ:

1. AC BÁBUS KLUB POLNÁ

2. SK SKUTEČ

3. RAFANI HB

4.SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU

5.SK PŘIBYSLAV

6.SLOVAN HAVLÍČKŮV BROD.

Celkem pět utkání, z toho čtyři výhry, jedna remíza. Skóre  18 - 6.

HLÁŠKA DNE: povídali si mladí hráči Rafanů po utkání s našimi hráči:"Ty vole, takhle už nás dlouho nikdo nevyškolil"!.

Sestava a góly :

Ivan Rezničenko - r. 1973, Josef Šimánek - r.1977, Petr Dvořáček - r.1965 , Jiří Babínek - r.1966, Jiří Orlíček - r.1974 / 2 góly /, Zdeněk Duba - r.1968 / 1 gól /, Milan Špendlíček - r. 1973 / 3 góly /, Petr Tomas - r.1979 / 1 gól /,Mirek Fišer - 1966 / 1 gól /, Milan Holas -  r.1977 / 1 gól /, Tomáš Kaplan  - 1978/ 5 gólů /, Lukáš Adamec - 1979 / 4 góly /.

Děkujeme pořadatelům, zvláště pak Jardovi Holcmanovi za pozvání na turnaj.Bylo to hezké setkání našich vrstevníků - fotbalistů.

FOTO TÝMU SI MŮŽETE PROHLÉDNOUT ZDE / na snímku chybí Ivan Rezničenko/.