26.06. 2015 David Macko a Martin Kolman končí v našem klubu

Třicátým červnem končí hostování v našem klubu Davidu Mackovi a Martinu Kolmanovi.

David u nás odehrál celou sezónu, na podzim se  po tříměsíčním pracovním pobytu ve Skotsku v našem týmu aklimatizoval a v jarní části patřil k nejlepším hráčům. V závěru sezóny se začal prosazovat i střelecky. Jeho výkonnost samozřejmě nezůstala dlouho utajena a tak dostal nabídku z rakouských vod. Do nového soutěžního ročníku tak nevstoupí v dresu SAPELI na hrudi, ale bude hrát za celek FC Wilfersdorf v nižší regionální soutěži.

Martin u nás odehrál dobrou půlsezónu, nenastupoval sice na jeho oblíbeném hrotu, ale v záložní řadě, tudíž nenastřílel tolik gólů, kolik by si představoval. Byl však velmi platný pro tým, ať již vybojováním a udržením míče, nebo skvělými přihrávkami spoluhráčům. Martin v těchto dnech odjíždí za prací na několik měsíců do USA a tudíž je jeho současné pokračování u Sapeláků nemožné.

Oběma hráčům bychom chtěli za jejich fotbalový i lidský přínos poděkovat, popřát jim mnoho zdaru v osobním i pracovním životě a třeba se v budoucnu naše spolupráce znovu obnoví.

Davide a Martine děkujeme.